Zbieramy doświadczenie od 1999.

Przebudowa motocykli Harley Davidson – pielęgnujemy amerykańską tradycję

Harley Davidson to amerykańska ikona motoryzacji, która już od ponad 110 lat jest niedościgniona pod względem jakości, designu, prestiżu oraz mocnego charakteru. O tym motocyklu marzą mężczyźni z całego świata, dla wielu stanowi on lekarstwo wieku średniego, dla innych to po prostu najlepsza okazja do poznania smaku emocji i adrenaliny.

W 1903 roku pierwszy Harley wyjeżdża na ulice Milwaukee. Niczym nie przypominał on wówczas dzisiejszych Harleyów. Trzeba przyznać, że współczesny symbol amerykańskiej tradycji przeszedł od tamtej pory bardzo dużą zmianę. Możemy wybierać spośród wielu modeli, które różnią się między sobą zarówno tym, co mają nam do zaoferowania, jak również wyglądem. Przebudowa motocykli Harleya Davidsona to dobra okazja, aby jeszcze udoskonalić swoją maszynę, wzbogacić ten wyjątkowy amerykański charakter o cząstkę siebie lub po prostu stworzyć od podstaw motocykl na bazie Harleya Davidsona, zaprojektowany w oparciu o indywidualne preferencje.

Części Harley Davidson custom

Przebudowa motocykli powinna być wykonywana przez specjalistów, znających się na tym, co robią. W dużej mierze ma to związek z bezpieczeństwem podczas jazdy. Prawdziwi miłośnicy Harleya Davidsona doskonale wiedzą, że nie tylko wygląd, elegancja, klasa i styl jest wyznacznikiem amerykańskiej ikony, ale też jej silnik, elektryka, opony i felgi. My zwróciliśmy szczególną uwagę na kierownice motocyklowe, które stały się naszym oczkiem w głowie.

Kierownice, jakie wykorzystujemy do przebudowy motocykli są naszej produkcji. Staramy się w jak największy, stopniu każdy element, o jaki uzupełniamy pojazdy, tworzyć od podstaw. Kierownice przeznaczone są do motocykli Harley Davidson, Victory, Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki. Elementy wykorzystywane w naszej pracy przygotowywane są między innymi w technologii CNC. Dzięki temu możemy z większą precyzją tworzyć wyjątkowe kierownice odpowiadające wymaganiom naszych klientów.

Custom – niepowtarzalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju

Czym właściwie jest wspominany custom? Tłumacząc z języka angielskiego jest to po prostu motocykl „robiony pod siebie, na zamówienie”. Można zatem uznać, że jest to spełnienie marzeń o motocyklu idealnym, tworzonym pod konkretne potrzeby, wymagania i oczekiwania. Trend ten przybył do Polski zza oceanu, a dokładniej ze Stanów Zjednoczonych. Technika tworzenia wyjątkowych motocykli customs nie należy do najłatwiejszych. To prawdziwa sztuka, która wymaga nie tylko umiejętności, ale również pasji, z którą podchodzi się do każdego elementu pojazdu. To połączenie umysłu analitycznego ze zmysłem estetycznym, tylko wtedy może powstać coś na wzór kultowego Harleya Davidsona, zawsze jednak nieco inny – wyjątkowy.

Miłości do motocykli nie można porównać z niczym innym. Jest to związane z wyjątkowością tych pojazdów, pozwalających poczuć niewyobrażalną wolność. Przebudowa motocykli to dla wielu okazja ku temu, aby zrobić coś dla siebie, aby mieć w posiadaniu coś, co ma dla nas bezcenną wartość.