Zbieramy doświadczenie od 1999.

Części do motocykli custom – od szczegółu do ogółu

Zawsze zaczyna się od tego pierwszego motocyklu. Nie zawsze jest to od razu Harley Davidsona, a może być po prostu zwykła, kultowa motorynka. To jednak jest początek długiej i pięknej przygody, która z pewnością nie skończy się na tym pierwszym zakupie. Alternatywą dla wymiany motocyklu jest jego przebudowa. To połączenie ze sobą kilkudziesięciu części w jedną całość w ten sposób, aby powstał motocykl zaprojektowany indywidualnie dla Ciebie.

Custom, czyli motocykl spersonalizowany, to możliwość stworzenia pojazdu, który pod każdym względem będzie odpowiadał wymaganiom i oczekiwaniom kierowcy. Jak to robimy, że zawsze nam się to udaje? Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość części do motocykli. To od nich zależy, jak bardzo trwały się będzie pojazd, jak mocny silnik i jak wiele będzie mógł nam on zaoferować. Zwracamy także uwagę na to, jak prezentuje się całość. Przecież motocykl to odzwierciedlenie Twojej duszy.

Kierownice – wyznacznik naszej wyjątkowości

O naszych kierownicach po prostu lubimy mówić i pisać. Są symbolem naszej jakości i wyjątkowości oraz doskonale wpisują się w koncepcje części customs, które muszą być przecież niepowtarzalne i wyróżniające się jakością, wykonaniem, a także wyglądem. Kierownice Steel Thorn to przede wszystkim ręcznie wykonane części do motocyklów. Tworzymy je od początku do samego końca. Zajmujemy się ich sprzedażą, jak również wykorzystujemy przy przebudowie motocykli. Wykonane z wytrzymałego materiału, solidnie wykończone i pokryte odpowiednio ochronnym lakierem. Przede wszystkim jakość, potem pracujemy nad wyglądem.

Części custom – liczy się najdrobniejszy szczegół

Kierownica to tylko jeden z elementów motocykla custom. Zdarza się, że klient nie chce jedynie jego przebudowy, a stworzenia praktycznie od początku, a zatem istotne jest, by posiadać dostęp do części najlepszej jakości i o dużym wachlarzu możliwości. Sercem motocykla jest bez wątpienia silnik. To dzięki niemu można osiągać pożądane prędkości, a także zyskać pewność, że nasz pojazd posłuży nam na długie lata. Za wygodę odpowiada siedzenie, najlepiej kiedy pokryte jest wysokogatunkową skórą, odporną na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Oczywiście nie zapominamy o błotnikach, zbiornikach paliwa, ramach, elektryce i oponach.

Przebudowa motocykla to prawdziwie ręczna robota. Tutaj każda pomyłka może kosztować nas bardzo dużo. Nie ma miejsca na kompromisy i czasu na błędu. To właśnie sprawia, że wybór części do motocykli ma kluczowe znaczenie. Połączenie wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa jazdy z oryginalnym oraz modnym designem to wyzwanie dla profesjonalistów z pasją motoryzacyjną.