Zbieramy doświadczenie od 1999.

SIMPLICITY

Motocykl bazujący na ramie model SIMPLICITY to prosta i lekka konstrukcja z możliwością rozbudowy pod większe jednostki napędowe. Prezentowany motocykl to jednocylindrowy sprzęt o pojemności 650. Pomimo zastosowania sztywnej ramy amortyzator pod siedzeniem umożliwia normalną jazdę po naszych drogach. Rama, błotniki, kierownica oraz zbiornik paliwa to robione ręcznie elementy naszej produkcji czyli części do motocykli custom, bobber, drag, trike które wykonujemy na zamówienie. Elastyczny silnik oddycha przez pusty wydech owinięty w żaroodporne bandaże. Osprzęt, koła, zawieszenie przód i hamulce pochodzą z Suzuki Savage LS 650. Budowa ramy motocyklowej na zamówienie, to podstawa budowy motocykla custom . Nietuzinkowy ręcznie robiony zbiornik paliwa podkreśla charakter motocykla. Na życzenie budujemy ramy motocyklowe pod dowolny silnik motocyklowy również HARLEY DAVIDSON, silniki w układzie V oraz silniki rzędowe. W naszej ofercie znajdziecie państwo zestaw do budowy motocykla, kit przygotowany pod dowolnie wybrany silnik. Nasz warsztat motocyklowy który prowadzi serwis motocykli Ząbkowice Śl przygotuje silnik motocykla.
Model SIMPLICITY zachęca do spokojnej, relaksacyjnej podróży motocyklem, wygodna pozycja podczas jazdy zapewniona dzięki poręcznej kierownicy i wysuniętym podnóżkom zachęca do dalszych wypadów.
Silnik lakierowany posiada dodatkowo polerowane dekle a napęd przenoszony jest pasem zapewniając cichą i bezproblemową jazdę.
Cena motocykla zaczyna się od 15 tyś złotych czas oczekiwania to około 3-4 miesięcy.